Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好貼不會掉這個很推,值得買嘻皮值很高,適合舞台表演讚讚讚讚讚讚可以買可以
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$61
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.3 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 長度 | 12.7 cm |
| SKU | sb2212219242054431 |
Author: y***0
Date:
Review: 很好貼不會掉這個很推,值得買嘻皮值很高,適合舞台表演讚讚讚讚讚讚可以買可以
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: 好看應該會好用,下此演出可使用,希望黏度夠不容易掉。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 4***o
Date:
Review: 對不忙碌愛美的女性,很方便完成
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: p***3
Date:
Review: 顏色很好看 使用也方便
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.